Złoty Paragon 2014

Fundatorzy Nagród w konkursie Złoty Paragon 2014

Czwartek, 27 lutego 2014
IV edycja Konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich" jest na etapie typowania przez Detalistów Liderów rynku w poszczególnych kategoriach produktowych. Wśród Detalistów, którzy w wyznaczonym terminie (do 10.04) odeślą do TNS Polska poprawnie wypełnione ankiety - wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych o łącznej wartości 60 tys. zł.



Atrakcyjne nagrody ufundowały następujące firmy:

 

MAGO_logotyp.jpg

MAGO S.A. jest polskim liderem w produkcji nowoczesnego wyposażenia sklepów i magazynów. Nasze regały sklepowe, paletowe i boksy kasowe są dostępne w Europie, Afryce i Azji. Co roku wprowadzamy kilka tysięcy nowych rozwiązań. Zapraszamy.
www.mago.pl

NAGRODA: Wyposażenie sklepu od firmy Mago S.A.
Bon o wartości 10.000 zł (w cenach detalicznych netto) na dowolne wyposażenie sklepu z oferty Mago SA (np. regały sklepowe, boksy kasowe, akcesoria, kosze druciane, wieszaki).
Termin wykorzystania bonu: do końca 2014 roku.

*          *          *          *          *


Acer_logo.jpg

Założona w 1976 roku firma Acer działa na rynku informatycznym i telekomunikacyjnym, skupiając się na badaniach, tworzeniu, promowaniu, sprzedaży i wspieraniu innowacyjnych produktów mających wzbogacać nasze życie. Zielona linia zaopatrzeniowa Acer oferuje ekologiczne komputery PC, monitory, projektory, serwery, tablety i smartfony – narzędzia pozwalające naszym klientom przekraczać kolejne granice i zdobywać nowe doświadczenia. Acer lokuje się na trzeciej pozycję w światowym rankingu producentów notebooków i zatrudnia 8000 pracowników. W roku 2012 przychody firmy wyniosły 14,7 miliarda dolarów. Po więcej informacji zapraszamy na www.acer.com.
www.acer.com

NAGRODA: 5 sztuk Acer Iconia A1
Tablety Iconia A1 są w pełni mobilnym sprzętem. Dzięki połączeniu dostosowanego systemu operacyjnego AndroidTM z bardzo wydajnym procesorem, działają szybko i płynnie, gwarantując najlepszą rozrywkę zarówno w domu, jak i w trasie. Łączna wartość nagród to 2 475 zł.

*          *          *          *          *



Posnet_logo_RGB.jpg

Posnet Polska S.A. to firma z polskim kapitałem i dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku urządzeń fiskalnych. Jest producentem kas i drukarek rejestrujących sprzedaż, a także dostawcą rozwiązań wspomagających handel i usługi, takich jak: wagi, skanery kodów kreskowych, monitory dotykowe, czy drukarki paragonowe. Flagową propozycją firmy są drukarki fiskalne z linii Thermal. W ofercie znajdują się także kasy fiskalne z popularnych linii Bingo oraz Neo, a także małe, mobilne urządzenia.
Posnet wspiera polskich sprzedawców i usługodawców z różnych sektorów rynku dostarczając im kompletne wyposażenie stanowiska kasjerskiego, które gwarantuje zgodność z wymogami formalnoprawnymi, automatyzację sprzedaży i komfort pracy. Sprzedaż i serwisowanie urządzeń prowadzi poprzez 6 oddziałów (Gdańsk, Katowice, Lublin, Warszawa, Wrocław), 4 przedstawicielstwa regionalne (Białystok, Kraków, Poznań, Szczecin) oraz sieć około 2000 autoryzowanych dealerów w całej Polsce.
Według danych Instytutu Rynku Elektronicznego, podanych w ubiegłym roku, Posnet w 2012 r. sprzedał najwięcej kas i drukarek spośród producentów i dystrybutorów urządzeń fiskalnych w Polsce, zdobywając największy udział w rynku (31 proc.). Utrzymał również wiodącą pozycję w zakresie sprzedanej liczby drukarek fiskalnych (42 proc. udziału). Firma odnotowała też wzrost sprzedaży kas fiskalnych o 5 p.p., co zagwarantowało jej 26 proc. udziału w rynku.
Posnet stawia przede wszystkim na jakość, funkcjonalność i niezawodność urządzeń, co przekłada się na zadowolenie klientów. Firma już po raz szósty została uhonorowana Złotym Laurem Klienta. Tytuł ten został przyznany na podstawie opinii użytkowników, zebranych w drodze ogólnopolskiego sondażu. Ponadto Posnet został wyróżniony przez wiele organizacji, m.in. przyznano mu tytuły takie jak: Dynamiczna Firma (sześciokrotnie), Gepard Biznesu, Diament Forbesa.
Wśród klientów Posnet znalazły się takie firmy jak: Amrest (KFC, Pizza Hut, Starbucks), Coffe Heaven, H&M, Ikea, Makro Cash & Carry McDonald's i wiele innych.
www.posnet.com.pl

NAGRODA: 2 kasy fiskalne Neo EJ Plus o łącznej wartości 3 998 zł
Posnet Neo EJ Plus to wysokiej jakości kasa fiskalna z kopią elektroniczną paragonu oraz bazą towarową 15.000 PLU. Idealnie sprawdza się w średniej wielkości placówkach handlowych zarówno jako urządzenie jednostanowiskowe, jak i pracujące w systemie. Najważniejsze cechy produktu to: intuicyjna obsługa, obudowa odporna na zalania i uderzenia, które mają miejsce podczas codziennego użytkowania w placówkach handlowych, szybki i niezawodny mechanizm drukujący, możliwość wykorzystania 100 metrowej rolki papieru, duża klawiatura z programowalnymi klawiszami, port USB oraz trzy złącza RS232 - pozwalające na komunikację online z komputerem bez przerywania pracy kasjera, współpraca z takimi urządzeniami jak np. skaner, waga, weryfikator cen, drukarka paragonowa, multiplekser, szuflada, funkcja monitora transakcji pozwalająca na połączenie kasy z systemami wideomonitoringu sklepowego.

*          *          *          *          *

wersja_kolorystyczna_p+éaska_1.jpg


ELZAB SA jest jednym z głównych dostawców kas i drukarek fiskalnych w Polsce. W ciągu ostatnich 20 lat do sklepów trafiło ponad 500 tys. urządzeń, a marka ELZAB stała się synonimem solidności i jednym z najlepiej identyfikowanych brandów branży. Spółka produkuje również wagi elektroniczne, szuflady kasowe, sprawdzarki cen, drukarki etykiet oraz akcesoria do integracji systemów kasowych.
Szeroka gama produkowanych modeli ułatwia dopasowanie oferty do zróżnicowanych potrzeb i profilu konkretnej placówki handlowej. Dzięki temu ELZAB jest dostawcą urządzeń do polskich sieci detalicznych, sieci sklepów odzieżowych, stacji paliw czy popularnych restauracji, a także dużych sieci handlowych. Jednocześnie obsługuje bardzo liczne grono odbiorców z sektora usług i drobnego handlu. Produkty ELZAB pracują również poza granicami kraju.
Akcje Spółki notowane są na WGPW.
W maju 2013 trafiła na rynek pierwsza kasa fiskalna z panelem dotykowym ELZAB K10.
ELZAB SA jest producentem sprzętu elektronicznego na skalę przemysłową od ponad 40 lat. Spółka oferuje unikalny na polskim rynku komplet kompetencji: doświadczenie w projektowaniu urządzeń o złożonej technologii (elektronika, informatyka, mechanika) oraz potencjał produkcyjny zdolny obsłużyć duże zamówienia kontraktowe i kooperacyjne w krótkich terminach realizacji. W 2013 uruchomiono nową linię produkcyjną montażu elektronicznego i nowy park maszynowy do obróbki mechanicznej.
Solidni szukają rozwiązań na lata – dlatego wybierają ELZAB.
www.elzab.com.pl

NAGRODY od firmy ELZAB S.A. o łącznej wartości 5 000 zł

2 sztuki czytnika kodów kreskowych 2D
Z-3152 Revel 2D to ręczny czytnik kodów 2D dedykowany dla zastosowań związanych z logistyką czy zarządzaniem dokumentami. Ergonomicznie ukształtowana obudowa sprawia, że obsługa czytnika jest intuicyjna i komfortowa. Zaawansowany mechanizm skanujący zapewnia szybki i niezawodny odczyt kodów nawet o gęstości 5 mil. Kody mogą być identyfikowane bezpośrednio z ekranów.

3 sztuki wag DIBAL PS-50

Waga PS-50 jest wagą elektroniczną o niewielkich gabarytach i kompaktowej, ergonomicznej obudowie.  Posiada 2 duże, podświetlane wyświetlacze LCD umieszczone w korpusie wagi. Może być zasilana z sieci lub z wbudowanego akumulatora. Obciążenie maksymalne: 3kg, dokładność: 1g. Przeznaczona do wykorzystania w małych placówkach handlowych oraz w gastronomii.

Kasa fiskalna ELZAB Jota E
Kasa fiskalna ELZAB Jota E to laureatka ubiegłorocznej edycji konkursu „Złoty Paragon”. Sprawdzone w wielu placówkach rozwiązanie z kopią elektroniczną paragonów. Kasa jednostanowiskowa, dedykowana dla małych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, stoisk warzywnych i usług. Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.

*          *          *          *          *


InsERT.jpg

InsERT jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla biznesu. Strategia spółki polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, by mogły spełniać wymagania bardzo zróżnicowanych odbiorców. Dotychczas InsERT sprzedał ponad pół miliona licencji, a rozwiązania, które oferuje, były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych plebiscytach i rankingach. Oferta produktów obejmuje kompleksowe rozwiązania, począwszy od obsługi działu handlowego i gospodarki magazynowej, po programy z zakresu księgowości i finansów oraz systemy przeznaczone dla działów kadr i płac. Historia firmy zaczęła się od Subiekta – jednego z pierwszych w Polsce komputerowych systemów obsługi sprzedaży. Obecnie Subiekt jest częścią linii InsERT nexo – zintegrowanego pakietu programów, w którego skład wchodzą również: Rewizor nexo oraz Rachmistrz nexo. Do najpopularniejszych produktów Insertu należy także 5 systemów z linii InsERT GT, mobilny Subiekt, Sello, Analityk oraz system ERP Navireo.
www.insert.com.pl

NAGRODA: Programy od firmy InsERT
3 programy kompleksowo wspomagające sprzedaż w małej i średniej firmie. Łączna wartość nagród to 2670 zł.

*          *          *          *          *


ASG_Predators_logo.PNG


Imprezy integracyjne, obozy przetrwania, szkolenia wojskowe, tworzymy je z Pasją. Chcesz się przekonać? Spróbuj! ASG Predators „Wyzwalamy Prawdzie Emocje".
Firma ASG Predators zajmuje się organizowaniem szkoleń oraz eventów firmowych.
W naszej ofercie znajdują się:
- profesjonalne szkolenia wojskowe współtworzone z byłymi żołnierzami i operatorami sił specjalnych
- gry taktyczne ASG, Paintball
- kursy przetrwania
- kurs S.E.R.E.
oraz nietypowe imprezy integracyjne.
www asgpredators.pl

NAGRODA: Ekstremalny Obóz Przetrwania
4 vouchery o łącznej wartości 8 000 zł  (możliwe do wykorzystania terminy 18-22.08.2014 oraz 15-19.09.20140).
Czas trwania obozu – 5 dni. Voucher obejmuje ekstremalny obóz survivalowy. Fundator zapewnia uczestnikom wyżywienie oraz nocleg (dojazd we własnym zakresie). Dodatkowo Fundator zapewnia ubezpieczenie uczestników w ramach OC organizatora oraz indywidualną polisę dla każdego uczestnika z tytułu nieszczęśliwych wypadków w tym obejmujące sporty ekstremalne i survival.
5 rano, w obozie jeszcze wszyscy śpią, Twoja warta przebiegła spokojnie. Broń, którą trzymasz w ręku jest zimna ale w każdej chwili może rozgrzać się do czerwoności, słyszysz szelest liści, trzask łamanej gałęzi i... Zaczęło się, pobudka, ucieczka, ostrzał, bieg, pokonywanie przeszkód, wzywanie wsparcia. A miało być tak pięknie. Jako grupa rozpoznania dalekiego zwiadu, zostaliście zrzuceni na teren wroga w celu wykonania rozpoznania kilku obiektów, zakładanie obozów, przeprawy przez bagna, zjazdy linowe,  medevac i wiele innych atrakcji.

*          *          *          *          *


Villla_logo2.jpg



NAGRODA: Pobyt w Apartamentach Villa Toscana
5 dwuosobowych pobytów w Villa Toscana o łącznej wartości 3 750 zł.

3 dniowy pobyt dla dwóch osób (2 noclegi) wraz z uroczystą kolacją w Villa Toscana. Realizacja vouchera obejmuje: pobyt dla 2 osób, 2 noclegi wraz ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu w apartamentach 2-osobowych typu Standard, uroczystą kolację dla dwóch osób. villa Toscana to kameralny Bed & Breakfast położony w tatrzańskim Murzasichlu. To obietnica wypoczynku w przestronnych, słonecznych apartamentach inspirowanych barwami Toskanii. Pobyt w villi Toscana gwarantuje spotkanie z włoskimi aromatami i toskańskimi potrawami.
www.villatoscana.pl

*          *          *          *          *



Decoba_01.jpg

DCB jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów. Organizujemy szkolenia z zakresu wykrywania autentyczności pieniędzy najróżniejszych walut świata oraz szkolenia z weryfikacji oryginalności dokumentów tożsamości i dokumentów firmowych. Jako pomysłodawca i organizator społecznych projektów edukacyjno-uświadamiających m.in. ogólnopolskiej Kampanii „Znam swoje pieniądze” i Konkursu „Metoda na Falsa” edukujemy społeczeństwo w zakresie podstawowej wiedzy o rodzimej walucie PLN oraz nagłaśniamy problem falsyfikatów krążących w obiegu.
www.dcb.pl

NAGRODA: Szkolenia DCB
60 voucherów na szkolenia z zakresu rozpoznawania autentyczności zabezpieczeń banknotów i monet polskich o łącznej wartości 15.000 zł (60 x 250 zł netto). Czas trwania warsztatów – 4 godziny zegarowe. Szkolenia są organizowane przez firmę DCB SA.


tagi: złoty paragon, konkurs, fundatorzy, nagrody,