Opinie o konkursie

Udział w Gali wręczenia wyróżnień Złoty Paragon był dla nas bardzo dużym i ważnym przeżyciem !

Sobota, 28 lutego 2015
Piotr Kondraciuk, Dyrektor Biura Promocji Żywności, Agencja Rynku Rolnego
Udział w Gali wręczenia wyróżnień Złoty Paragon był dla nas bardzo dużym i ważnym przeżyciem w związku z wyróżnieniem przyznanym bezpośrednio Agencji Rynku Rolnego, jak również ze względu na wyróżnienia przyznane produktom i podmiotom, których działalność wspiera nasza Agencja.

Oznacza to dla nas zarówno bezpośrednie uznanie i potwierdzenie rozwojowego kierunku działalności Agencji Rynku Rolnego jakim jest promocja polskiej żywości ale również uznanie wyników tychże działań poprzez wyróżnienie przyznane dla majonezu kieleckiego czy kampanii promocji mięsa drobiowego wytwarzanego w systemie QAFP, których to działania promocyjne bezpośrednio wspieramy.

Niezależne uznanie dla prowadzonej działalności jest miłym akcentem dla każdego przedsiębiorcy. Jest ono równie ważne dla instytucji administracji publicznej, zwłaszcza jeżeli uzyskuje wyróżnienie od osób i podmiotów pracujących bezpośrednio z klientem i  odbiorcą czyli Kupców i Redakcji miesięcznika „Hurt & Detal”.tagi: złoty paragon , opinie , ARR , kondraciuk ,