Edycja 2020

Ogłoszenie wyników konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich" nastąpi 15 maja na kanale YouTube SpożywczaTV

Środa, 11 marca 2020
Ogłoszenie wyników 10. edycji konkursu "Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich" nastąpi w dniu 15 maja 2020 roku o godzinie 12.00 na kanale YouTube - SpożywczaTV.

Bardzo dziękujemy za zgłoszenie produktów. 

Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich" jest jednym z najważniejszych - cyklicznych wydarzeń polskiej branży FMCG. Organizatorem konkursu jest miesięcznik Hurt & Detal - jedno z najbardziej znaczących na rynku prasy branżowej, ogólnopolskie pismo FMCG.

Konkurs odbywa sie w cyklu rocznym. Pierwsza edycja odbyła się w maju 2011 roku. "Złoty Paragon" - to wyróżnienie przyznawane przez właścicieli i kierowników sklepów spożywczo-przemysłowych z całej Polski, a jednoczesnie czytelników miesięcznika Hurt & Detal.

W tym roku po raz pierwszy ogłoszenie wyników nastąpi online za pośrednictwem kanału YouTube. 

Konkurs wyłania te produkty i usługi, które w sposób szczególny wpływają na rozwój handlu detalicznego Polsce i przynoszą Kupcom największe dochody. Produkty i usługi związane z rynkiem FMCG zgłaszane są do konkursu drogą elektroniczną poprzez specjalnie przygotowaną aplikację. Zgłoszenia są bezpłatne. Konkurs przebiega pod nadzorem Agencji Badawczej KANTAR POLSKA.

 przyck_kanal.jpg

tagi: złoty , paragon , wyniki , ogłoszenie , 2020 , 15 , maja , finał ,