Partnerzy 2019

Grupa MAGO

Wtorek, 16 kwietnia 2019
Partner Strategiczny

Grupa MAGO jest wiodącym producentem najwyższej klasy rozwiązań w dziedzinie zagospodarowania przestrzeni sklepowej i magazynowej. Kompleksowo wyposaża wszystkie rodzaje obiektów. Oferta firmy obejmuje wysokiej jakości nowoczesne rozwiązania dla handlu m.in.: regały sklepowe, ekspozytory wolnostojące: POS i POP, regały magazynowe, boksy kasowe oraz zaawansowane systemy do sprawnego i efektywnego zarządzania produktami w obiekcie handlowym. Zapewniamy usługi montażu i serwisu naszych rozwiązań,. Zajmujemy się także projektowaniem i produkcją opraw oświetleniowych oraz elementów związanych z wykorzystaniem źródeł światła. Dostarczamy także rozwiązania, które integrują zakupy online z tradycyjnymi.


W skład Grupy MAGO wchodzą zakłady produkcyjne w: Ruścu, Rawie Mazowieckiej i Kaliningradzie oraz spółki: Hemilab (nowe technologie) i Danler (oświetlenie). Posiadamy oddziały w Rosji, Niemczej, we Francji i na Ukrainie oraz sieć dystrybucyjną w Polsce i na świecie.


Szeroki asortyment oraz indywidualne podejście do klientów sprawiają, że Grupa MAGO jest jednym ze światowych liderów w branży wyposażenia sklepowego i magazynowego.

tagi: MAGO , Grupa , Partner , 2019 ,